Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  14 - 19 lat
Nr  16. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 - 19 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  14 - 19 lat
Nr  18. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 - 19 lat
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  14 - 19 lat
Nr  20. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 - 19 lat
Nr  21. Kobiet, 200m zmienny  14 - 19 lat
Nr  22. Mężczyzn, 200m zmienny  14 - 19 lat
Nr  23. Kobiet, 400m dowolny  14 - 19 lat
Nr  24. Mężczyzn, 400m dowolny  14 - 19 lat


Liga Województwa Pomorskiego Juniorów 2018
Gdańsk, 21.1. - 21.4.2018


Konkurencja 15
23.03.2018 - 9:30
Kobiet, 50m motylkowy14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8, 9:30
1
2
3
4
5
6
Rutkowska Maja
Kuchta Maria
Matczak Natalia
Maciąga Nadia
Ciesielska Zofia
04
02
03
00
04
Dwójka Tczew
Dwójka Tczew
Żabianka Gdańsk
MKP Gdańsk
Dwójka Tczew


NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 8, 9:31
1
2
3
4
5
6
Avanesyan Margarita
Brodewicz Zofia
Miłosz Kinga
Styp-Rekowska Oliwia
Pozlewicz Aleksandra
Szwaracka Zofia
01
04
03
02
02
02
Żabianka Gdańsk
Delfin Gdynia
Delfin Gdynia
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
44.13
41.37
42.13
NT
NT
Seria 3 z 8, 9:33
1
2
3
4
5
6
Klohs Oliwia
Kłos Wiktoria
Wojciechowska Zuzanna
Pielak Julia
Szymanek Martyna
Kreft Patrycja
03
04
04
04
04
03
Siódemka Sopot
TRI-Team Rumia
Siódemka Sopot
TRI-Team Rumia
Żabianka Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

39.53
38.35
37.80
37.86
39.27
40.41
Seria 4 z 8, 9:34
1
2
3
4
5
6
Starke Martyna
Myrcha Alicja
Mindak Aleksandra
Smolis Wiktoria
Kamińska Natalia
Zemła Julia
04
04
04
03
03
04
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
OSiR Chojnice
1 Solex Lębork
Delfin Gdynia
Siódemka Sopot

37.01
35.42
35.11
35.30
36.79
37.41
Seria 5 z 8, 9:35
1
2
3
4
5
6
Głogowska Agata
Roznerska Oliwia
Drużba Amelia
Czerwińska Martyna
Kowalewska Jesika
Kostecka Marcelina

00
04
04
04
04
04
MKP Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Skalar Słupsk
Dwójka Tczew
TRI-Team Rumia
Skalar Słupsk
34.33
33.67
33.26
33.64
34.04
35.10
Seria 6 z 8, 9:37
1
2
3
4
5
6
Lewandowska Magdalena SG
Maksim Matylda
Król Patrycja
Witek Aleksandra SG
Gdaniec Marta
Morawska Nina

02
00
01
03
03
01
Żabianka Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
MKP Gdańsk
32.95
32.83
32.70
32.75
32.87
33.05
Seria 7 z 8, 9:38
1
2
3
4
5
6
Kaczanowska Maria SG
Piasecka Alicja
Gromulska Olimpia
Paczkowska Agnieszka
Schwarz Helena
Nowicka Patrycja

01
04
04
02
03
00
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk
1 Solex Lębork
OSiR Chojnice
Siódemka Sopot
MTS Kwidzyn
31.61
31.34
31.01
31.02
31.55
31.86
Seria 8 z 8, 9:39
1
2
3
4
5
6
Bylińska Agnieszka SG
Rutkowska Agnieszka
Piotrowska Wiktoria
Urban Karolina
Miodek Karolina SG
Migdał Maria SG



02
01
03
03
01
01
Żabianka Gdańsk
Skalar Słupsk
Żabianka Gdańsk
Ósemka Starogard Gd
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk
30.60
29.96
29.06
29.37
30.22
30.70
<< TOP >>
Konkurencja 16
23.03.2018 - 9:41
Mężczyzn, 50m motylkowy14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 11, 9:41
1
2
3
4
5
6
Niemczewski Pascal
Buszkiewicz Remigiusz
Rudko Aleksander
Lewiński Dominik
Żwirowski Krzysztof


02
01
04
02
04
OSiR Chojnice
OSiR Chojnice
Dwójka Tczew
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 11, 9:42
1
2
3
4
5
6
Żłobiński Robert
Paluszkiewicz Dawid
Krasowski Krzysztof
Zaremba Maciej
Adamczyk Mateusz
Liczmański Kamil

02
97
04
04
03
03
Siódemka Sopot
MKP Gdańsk
TRI-Team Rumia
Skalar Słupsk
TRI-Team Rumia
Dwójka Morena Gdańsk
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 11, 9:43
1
2
3
4
5
6
Dombek Maksymilian
Suchcicki Mateusz
Ragus Mieszko
Pluto Wojciech
Krause Mateusz
Bicki Tomasz
02
04
04
04
04
02
Dwójka Morena Gdańsk
Siódemka Sopot
Żabianka Gdańsk
Delfin Gdynia
Siódemka Sopot
Żabianka Gdańsk

NT
NT
41.28
43.49
NT
NT
Seria 4 z 11, 9:45
1
2
3
4
5
6
Chorzelewski Damian
Migdał Michał
Jastrzemski Dominik
Zawadzki Błażej
Piłat Maciej
Bartoszewicz Antoni
03
03
03
04
04
04
Delfin Gdynia
Żabianka Gdańsk
Ósemka Starogard Gd
Dwójka Morena Gdańsk
Aquastacja Gdańsk
Żabianka Gdańsk

37.14
36.79
35.35
35.86
36.82
38.44
Seria 5 z 11, 9:46
1
2
3
4
5
6
Janczylik Aleksander
Łabik Marcin
Barzyk Paweł
Goć Jakub
Hendrysiak Bartosz
Kalafarski Mateusz
04
04
02
03
04
04
Skalar Słupsk
Skalar Słupsk
OSiR Chojnice
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Tczew
Dwójka Morena Gdańsk

34.86
33.92
33.81
33.86
33.98
35.13
Seria 6 z 11, 9:47
1
2
3
4
5
6
Dzięndzia Radosław
Kurkowski Oskar
Wolski Kuba
Marciniak Kacper
Kuliński Paweł
Kolęda Maciej
03
03
04
03
02
04
Siódemka Sopot
Siódemka Sopot
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Siódemka Sopot
Dwójka Morena Gdańsk

33.25
33.09
32.79
33.08
33.21
33.48
Seria 7 z 11, 9:49
1
2
3
4
5
6
Walijewski Radosław
Gwiazda Szymon
Kowalczyk Jan
Gwóźdź Kacper
Okularczyk Szymon
Gańcza Filip
04
02
04
03
03
02
Żabianka Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Tczew
Siódemka Sopot
MKP Gdańsk
OSiR Chojnice

32.31
31.83
31.23
31.26
32.26
32.37
Seria 8 z 11, 9:50
1
2
3
4
5
6
Wojewski Igor
Szeleźniak-Białkowski Julian
Stecki Jędrzej
Karmelitow Aleksander
Cybulski Jakub
Masłyk Jakub
04
04
01
01
03
02
TRI-Team Rumia
Aquastacja Gdańsk
Siódemka Gdynia
MKP Gdańsk
TRI-Team Rumia
Dwójka Morena Gdańsk

30.42
30.17
29.81
30.14
30.42
30.61
Seria 9 z 11, 9:51
1
2
3
4
5
6
Sokołowski Fabian
Dubiel Kornel SG
Urbański Michał
Wawrzyniak Robert
Gachewicz Miłosz
Gliński Kacper
03
01
01
01
04
03
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Delfin Gdynia
AZS AWFiS Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
1 Solex Lębork

29.35
29.20
28.93
29.03
29.31
29.60
Seria 10 z 11, 9:52
1
2
3
4
5
6
Kruczek Jakub
Jarecki Aleksander
Tomaszewski Aleks
Bielski Kacper
Musiński Kacper
Marzec Milan
02
02
04
01
04
03
Siódemka Sopot
Dwójka Morena Gdańsk
TRI-Team Rumia
Delfin Gdynia
TRI-Team Rumia
Aquastacja Gdańsk

28.09
27.81
27.43
27.56
28.07
28.60
Seria 11 z 11, 9:53
1
2
3
4
5
6
Bielawa Dominik SG
Romaniec Szymon
Błański Piotr
Partyka Damian
Leszega Szymon
Krassowski Cyprian



02
00
01
01
01
00
TRI-Team Rumia
Delfin Gdynia
Delfin Gdynia
Delfin Gdynia
Delfin Gdynia
MOSiR Sopot
26.43
26.25
25.45
25.96
26.29
26.77
<< TOP >>
Konkurencja 17
23.03.2018 - 9:55
Kobiet, 50m grzbietowy14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 7, 9:55
1
2
3
4
5
6
Gliszczyńska Aleksandra
Maciąga Nadia
Maksim Matylda
Pozlewicz Aleksandra
Trybułowska Simona
Zemła Julia
03
00
00
02
03
04
1 Solex Lębork
MKP Gdańsk
AZS AWFiS Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
1 Solex Lębork
Siódemka Sopot

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 7, 9:56
1
2
3
4
5
6
Miłosz Kinga
Giza Julia
Markowska Marta
Wątroba Małgorzata
Styp-Rekowska Oliwia
Szwaracka Zofia
03
00
04
04
02
02
Delfin Gdynia
MKP Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
1 Solex Lębork
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
38.45
38.22
38.44
39.76
NT
Seria 3 z 7, 9:57
1
2
3
4
5
6
Klohs Oliwia
Makiła Marianna
Roznerska Oliwia
Ławrynowicz Zuzanna
Konefke Martyna
Ulejczyk Kornelia
03
04
04
02
04
00
Siódemka Sopot
Aquastacja Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Dwójka Tczew
Żabianka Gdańsk
MKP Gdańsk

37.79
37.21
36.31
37.00
37.62
38.09
Seria 4 z 7, 9:59
1
2
3
4
5
6
Kowalewska Jesika
Smolis Wiktoria
Hallmann Martyna
Żemojtel Zuzanna
Kreft Patrycja
Szymanek Martyna
04
03
03
03
03
04
TRI-Team Rumia
1 Solex Lębork
1 Solex Lębork
MTS Kwidzyn
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk

36.16
35.19
34.53
34.55
35.71
36.28
Seria 5 z 7, 10:00
1
2
3
4
5
6
Giza Olga
Nowicka Patrycja
Lewandowska Magdalena SG
Paczkowska Agnieszka
Wojciechowska Zuzanna
Złoch Natalia

04
00
02
02
04
04
Dwójka Morena Gdańsk
MTS Kwidzyn
Żabianka Gdańsk
OSiR Chojnice
Siódemka Sopot
1 Solex Lębork
34.11
33.62
33.19
33.24
33.81
34.22
Seria 6 z 7, 10:01
1
2
3
4
5
6
Neubauer Paulina
Weckwert Iga
Piotrowska Wiktoria
Łuszczyńska Natalia
Błażejczyk Karolina
Woźnica Milena
03
04
03
01
03
04
Dwójka Tczew
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk
MKP Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

32.91
32.48
31.77
31.91
32.60
33.01
Seria 7 z 7, 10:02
1
2
3
4
5
6
Migdał Maria SG
Kuropatwa Weronika SG
Herasimowicz Zuzanna
Kaczanowska Maria SG
Steć Oliwia
Molenda Dominika SG



01
01
02
01
04
03
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
TRI-Team Rumia
Żabianka Gdańsk
31.38
30.19
29.61
29.71
31.32
31.63
<< TOP >>
Konkurencja 18
23.03.2018 - 10:04
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 8, 10:04
1
2
3
4
5
6

Suchcicki Mateusz
Gwóźdź Kacper
Walkowiak Marcel

04
03
04

Siódemka Sopot
Siódemka Sopot
Dwójka Tczew




NT
NT
NT
Seria 2 z 8, 10:05
1
2
3
4
5
6
Krause Mateusz
Zaremba Maciej
Zawadzki Piotr
Żłobiński Robert
Bielski Kacper
Żwirowski Krzysztof
04
04
03
02
01
04
Siódemka Sopot
Skalar Słupsk
1 Solex Lębork
Siódemka Sopot
Delfin Gdynia
Żabianka Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8, 10:07
1
2
3
4
5
6
Tomaszewicz Jan
Liczmański Kamil
Gałecki Maksymilian
Kulwas Przemysław
Kuliński Paweł
Frączek Pawel
03
03
04
01
02
98
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
MOSiR Sopot
Siódemka Sopot
MKP Gdańsk

NT
NT
47.30
NT
NT
NT
Seria 4 z 8, 10:08
1
2
3
4
5
6
Pluto Wojciech
Stępień Dominik
Knetki Michał
Neumann Tomasz
Sypniewicz Igor
Ajtel Jakub
04
03
04
04
04
03
Delfin Gdynia
Ósemka Starogard Gd
Aquarius Słupsk
Siódemka Gdynia
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

42.65
41.69
40.70
40.98
42.20
46.09
Seria 5 z 8, 10:10
1
2
3
4
5
6
Jastrzemski Dominik
Szkuat-Żytkowia Filip
Ragus Mieszko
Bąbel Eryk
Dombek Maksymilian
Migdał Michał
03
03
04
03
02
03
Ósemka Starogard Gd
Dwójka Tczew
Żabianka Gdańsk
Siódemka Gdynia
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk

38.82
37.48
36.49
36.62
37.91
40.61
Seria 6 z 8, 10:11
1
2
3
4
5
6
Cywiński Piotr
Kurkowski Oskar
Woźny Oskar
Żubrys Ruben
Modzelewski Aleksander
Dzięndzia Radosław
04
03
03
02
04
03
Aquarius Słupsk
Siódemka Sopot
Aquastacja Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Siódemka Sopot

35.38
33.69
33.24
33.60
33.98
35.67
Seria 7 z 8, 10:12
1
2
3
4
5
6
Hnatyk Damian
Kruczek Jakub
Dubiel Kornel SG
Rząsa Jacek SG
Wilejto Igor
Kwiatkowski Tymoteusz
03
02
01
03
01
04
Dwójka Morena Gdańsk
Siódemka Sopot
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Dwójka Tczew
Siódemka Gdynia

30.42
29.58
29.45
29.49
30.12
30.43
Seria 8 z 8, 10:13
1
2
3
4
5
6
Krassowski Cyprian
Bober Paweł SG
Błański Piotr
Romaniec Szymon
Gumiński Igor
Truszkowski Tomasz
00
03
01
00
02
03
MOSiR Sopot
Żabianka Gdańsk
Delfin Gdynia
Delfin Gdynia
Dwójka Morena Gdańsk
Siódemka Sopot



29.36
27.63
26.26
27.54
28.63
29.43
<< TOP >>
Konkurencja 19
23.03.2018 - 10:15
Kobiet, 200m klasyczny14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3, 10:15
1
2
3
4
5
6

Giza Julia
Piestrzeniewicz Oliwia
Konefke Martyna




00
00
04

MKP Gdańsk
MKP Gdańsk
Żabianka Gdańsk

3:18.44
3:13.59
3:13.67
Seria 2 z 3, 10:19
1
2
3
4
5
6
Starke Martyna
Żemojtel Zuzanna
Miodek Karolina SG
Pielak Julia
Brodewicz Zofia
Kostecka Marcelina

04
03
01
04
04
04
Dwójka Morena Gdańsk
MTS Kwidzyn
Żabianka Gdańsk
TRI-Team Rumia
Delfin Gdynia
Skalar Słupsk
3:06.15
3:02.39
2:56.52
3:01.83
3:04.13
3:12.40
Seria 3 z 3, 10:23
1
2
3
4
5
6
Weckwert Iga
Bylińska Agnieszka SG
Rutkowska Agnieszka
Kurek Agnieszka
Gliszczyńska Aleksandra
Góral Paula



04
02
01
03
03
03
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Skalar Słupsk
1 Solex Lębork
1 Solex Lębork
Dwójka Tczew
2:52.42
2:48.26
2:29.25
2:44.04
2:50.73
2:53.33
<< TOP >>
Konkurencja 20
23.03.2018 - 10:27
Mężczyzn, 200m klasyczny14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5, 10:27
1
2
3
4
5
6
Karmelitow Aleksander
Bednarski Mateusz
Niemczewski Pascal
Tomaszewicz Jan
Buszkiewicz Remigiusz


01
01
02
03
01
MKP Gdańsk
MKP Gdańsk
OSiR Chojnice
Dwójka Morena Gdańsk
OSiR Chojnice
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5, 10:31
1
2
3
4
5
6
Masłyk Jakub
Gałecki Maksymilian
Bicki Tomasz
Neumann Tomasz
Stępień Dominik
Opała Krystian
02
04
02
04
03
01
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Siódemka Gdynia
Ósemka Starogard Gd
MKP Gdańsk

NT
NT
3:19.69
3:27.82
NT
NT
Seria 3 z 5, 10:35
1
2
3
4
5
6
Piotrowski Kamil
Cywiński Piotr
Ziółek Piotr
Okularczyk Szymon
Janczylik Aleksander
Kryża Wiktor

04
04
03
03
04
04
Żabianka Gdańsk
Aquarius Słupsk
Dwójka Tczew
MKP Gdańsk
Skalar Słupsk
Dwójka Tczew
3:05.01
2:59.73
2:52.67
2:54.23
2:59.81
3:15.06
Seria 4 z 5, 10:39
1
2
3
4
5
6
Wolski Kuba
Zawadzki Błażej
Krajewski Patryk SG
Stecki Jędrzej
Wojewski Igor
Marciniak Kacper
04
04
02
01
04
03
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Siódemka Gdynia
TRI-Team Rumia
Żabianka Gdańsk

2:41.68
2:39.95
2:38.61
2:39.69
2:40.27
2:46.56
Seria 5 z 5, 10:42
1
2
3
4
5
6
Walijewski Radosław
Boboryk Wojciech
Bielawa Dominik SG
Żurawski Marcel SG
Gliński Kacper
Wierciński Kacper



04
02
02
01
03
04
Żabianka Gdańsk
Delfin Gdynia
TRI-Team Rumia
Żabianka Gdańsk
1 Solex Lębork
Dwójka Tczew
2:32.84
2:30.85
2:16.88
2:19.82
2:32.28
2:36.53
<< TOP >>
Konkurencja 21
23.03.2018 - 10:46
Kobiet, 200m zmienny14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3, 10:46
1
2
3
4
5
6
Ciesielska Zofia
Mindak Aleksandra
Hallmann Martyna
Kamińska Natalia
Wątroba Małgorzata


04
04
03
03
04
Dwójka Tczew
OSiR Chojnice
1 Solex Lębork
Delfin Gdynia
1 Solex Lębork
NT
NT
2:49.51
2:57.53
NT
Seria 2 z 3, 10:50
1
2
3
4
5
6
Piestrzeniewicz Oliwia
Łuszczyńska Natalia
Błażejczyk Karolina
Schwarz Helena
Trybułowska Simona
Myrcha Alicja

00
01
03
03
03
04
MKP Gdańsk
MKP Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Siódemka Sopot
1 Solex Lębork
Dwójka Morena Gdańsk
2:46.67
2:44.66
2:41.35
2:42.35
2:45.12
2:49.50
Seria 3 z 3, 10:53
1
2
3
4
5
6
Bilska Natalia SG
Steć Oliwia
Herasimowicz Zuzanna
Piasecka Alicja
Kurek Agnieszka
Witek Aleksandra SG
01
04
02
04
03
03
Żabianka Gdańsk
TRI-Team Rumia
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
1 Solex Lębork
Żabianka Gdańsk



2:34.53
2:32.12
2:20.65
2:30.35
2:34.39
2:35.46
<< TOP >>
Konkurencja 22
23.03.2018 - 10:57
Mężczyzn, 200m zmienny14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 5, 10:57
1
2
3
4
5
6

Sypniewicz Igor
Chorzelewski Damian
Barzyk Paweł

04
03
02

Dwójka Morena Gdańsk
Delfin Gdynia
OSiR Chojnice




NT
NT
NT
Seria 2 z 5, 11:00
1
2
3
4
5
6
Szkuat-Żytkowia Filip
Opała Krystian
Kalafarski Mateusz
Goć Jakub
Gańcza Filip
Paluszkiewicz Dawid
03
01
04
03
02
97
Dwójka Tczew
MKP Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
OSiR Chojnice
MKP Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 5, 11:03
1
2
3
4
5
6
Gachewicz Miłosz
Zawadzki Piotr
Bartoszewski Jan
Hnatyk Damian
Gwiazda Szymon
Adamczyk Mateusz
04
03
99
03
02
03
Dwójka Morena Gdańsk
1 Solex Lębork
MKP Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
TRI-Team Rumia

2:41.65
2:38.44
2:31.60
2:36.97
2:39.00
2:42.38
Seria 4 z 5, 11:07
1
2
3
4
5
6
Rząsa Jacek SG
Marzec Milan
Musiński Kacper
Wieczorkowski Nikodem
Tasarz Kacper
Wierciński Kacper
03
03
04
04
03
04
Żabianka Gdańsk
Aquastacja Gdańsk
TRI-Team Rumia
Dwójka Tczew
Dwójka Tczew
Dwójka Tczew

2:27.99
2:23.45
2:22.70
2:22.94
2:24.06
2:28.65
Seria 5 z 5, 11:10
1
2
3
4
5
6
Tomaszewski Aleks
Partyka Damian
Jarecki Aleksander
Frączek Pawel
Boboryk Wojciech
Żurawski Marcel SG



04
01
02
98
02
01
TRI-Team Rumia
Delfin Gdynia
Dwójka Morena Gdańsk
MKP Gdańsk
Delfin Gdynia
Żabianka Gdańsk
2:17.19
2:12.40
2:09.61
2:11.96
2:12.52
2:22.02
<< TOP >>
Konkurencja 23
23.03.2018 - 11:13
Kobiet, 400m dowolny14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4, 11:13
1
2
3
4
5
6

Markowska Marta
Morawska Nina
Ulejczyk Kornelia
Gdaniec Marta

04
01
00
03

Dwójka Morena Gdańsk
MKP Gdańsk
MKP Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 4, 11:20
1
2
3
4
5
6
Kłos Wiktoria
Złoch Natalia
Gromulska Olimpia
Giza Olga
Makiła Marianna
Głogowska Agata
04
04
04
04
04
00
TRI-Team Rumia
1 Solex Lębork
1 Solex Lębork
Dwójka Morena Gdańsk
Aquastacja Gdańsk
MKP Gdańsk

5:43.34
5:19.27
5:16.62
5:18.97
5:41.15
NT
Seria 3 z 4, 11:26
1
2
3
4
5
6
Czerwińska Martyna
Drużba Amelia
Góral Paula
Woźnica Milena
Ławrynowicz Zuzanna
Rutkowska Maja
04
04
03
04
02
04
Dwójka Tczew
Skalar Słupsk
Dwójka Tczew
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Tczew
Dwójka Tczew

5:06.66
4:54.87
4:47.31
4:52.10
5:06.13
5:16.31
Seria 4 z 4, 11:32
1
2
3
4
5
6
Molenda Dominika SG
Neubauer Paulina
Kuchta Maria
Urban Karolina
Bilska Natalia SG
Kuropatwa Weronika SG
03
03
02
03
01
01
Żabianka Gdańsk
Dwójka Tczew
Dwójka Tczew
Ósemka Starogard Gd
Żabianka Gdańsk
Żabianka Gdańsk



4:38.73
4:32.84
4:27.12
4:31.05
4:37.71
4:41.53
<< TOP >>
Konkurencja 24
23.03.2018 - 11:38
Mężczyzn, 400m dowolny14 - 19 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6, 11:38
1
2
3
4
5
6
Ajtel Jakub
Bober Paweł SG
Knetki Michał
Żubrys Ruben
Lewiński Dominik
03
03
04
02
02
Dwójka Morena Gdańsk
Żabianka Gdańsk
Aquarius Słupsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk


NT
NT
6:04.95
NT
NT
Seria 2 z 6, 11:44
1
2
3
4
5
6
Piotrowski Kamil
Piłat Maciej
Rudko Aleksander
Woźny Oskar
Kryża Wiktor
Bartoszewicz Antoni
04
04
04
03
04
04
Żabianka Gdańsk
Aquastacja Gdańsk
Dwójka Tczew
Aquastacja Gdańsk
Dwójka Tczew
Żabianka Gdańsk

5:44.44
5:24.98
5:19.03
5:19.99
5:28.23
5:54.45
Seria 3 z 6, 11:51
1
2
3
4
5
6
Szeleźniak-Białkowski Julian
Walkowiak Marcel
Łabik Marcin
Bąbel Eryk
Hendrysiak Bartosz
Modzelewski Aleksander

04
04
04
03
04
04
Aquastacja Gdańsk
Dwójka Tczew
Skalar Słupsk
Siódemka Gdynia
Dwójka Tczew
Żabianka Gdańsk
5:00.32
4:57.42
4:52.26
4:56.63
4:59.80
5:04.98
Seria 4 z 6, 11:57
1
2
3
4
5
6
Kolęda Maciej
Bartoszewski Jan
Krajewski Patryk SG
Bednarski Mateusz
Ziółek Piotr
Kwiatkowski Tymoteusz

04
99
02
01
03
04
Dwójka Morena Gdańsk
MKP Gdańsk
Żabianka Gdańsk
MKP Gdańsk
Dwójka Tczew
Siódemka Gdynia
4:50.10
4:46.32
4:41.02
4:46.07
4:48.92
4:50.26
Seria 5 z 6, 12:02
1
2
3
4
5
6
Cybulski Jakub
Gumiński Igor
Kowalczyk Jan
Wieczorkowski Nikodem
Truszkowski Tomasz
Krasowski Krzysztof
03
02
04
04
03
04
TRI-Team Rumia
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Tczew
Dwójka Tczew
Siódemka Sopot
TRI-Team Rumia

4:39.54
4:23.78
4:22.21
4:23.69
4:26.89
4:39.85
Seria 6 z 6, 12:08
1
2
3
4
5
6
Tasarz Kacper
Leszega Szymon
Urbański Michał
Wilejto Igor
Trylski Wiktor
Sokołowski Fabian
03
01
01
01
03
03
Dwójka Tczew
Delfin Gdynia
Delfin Gdynia
Dwójka Tczew
TRI-Team Rumia
Dwójka Morena Gdańsk



4:19.62
4:10.39
4:00.22
4:04.75
4:12.90
4:21.43